O firmie

Hurtownia motoryzacyjna Auto-Czar

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu częściami, chemią i akcesoriami motoryzacyjnymi. Od roku 2005 roku prowadzimy sklep w Kwidzynie przy ul. Spacerowej 7. Dysponujemy szeroką gamą kosmetyków do czyszczenia pojazdów, a także dużym wyborem olejów silnikowych i przekładniowych.

Od początku naszej działalności prowadzimy stałą współpracę z warsztatami samochodowymi. Jednocześnie dbamy o naszych klientów indywidualnych, którym staramy się dostarczać kompleksową ofertę handlową, dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie standardów przekładających się na wysoką jakość oferowanych produktów w atrakcyjnych cenach. 

czar10.JPG

Jesteśmy zaangażowanym partnerem handlowym sieci ProfiAuto. Dbamy o stały rozwój umiejętności i kompetencji naszego zespołu, biorąc aktywny udział w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez sieć.
Mając na uwadze dynamikę rozwoju branży motoryzacyjnej, nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę handlową, sięgać po nowe rozwiązania i technologie, by móc w sposób przystępny przedstawiać je naszym klientom. Za główny cel stawiamy sobie zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług, tak by pełen profesjonalizm w obsłudze klienta był tym, co nas wyróżnia.

Zobacz galerię zdjęć »