O firmie

Hurtownia motoryzacyjne Auto-Czar

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu częściami, chemią i akcesoriami motoryzacyjnymi. Od roku 2005 roku prowadzimy sklep w Kwidzynie przy ul. Spacerowej 7. Dysponujemy szeroką gamą kosmetyków do czyszczenia pojazdów, a także dużym wyborem olejów silnikowych i przekładniowych.

Od początku naszej działalności prowadzimy stałą współpracę z warsztatami samochodowymi. Jednocześnie dbamy o naszych klientów indywidualnych, którym staramy się dostarczać kompleksową ofertę handlową, dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie standardów przekładających się na wysoką jakość oferowanych produktów, zachowując bardzo korzystną relacje cenową.

czar10.JPG

Jesteśmy zaangażowanym partnerem handlowym sieci Profi-Auto. Dbamy o stały rozwój umiejętności i kompetencji naszego zespołu, biorąc aktywny udział w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez sieć.
Mając na uwadze dynamikę rozwoju branży motoryzacyjnej nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę handlową, sięgać po nowe rozwiązania i technologie, by móc w sposób przystępny przedstawiać je naszym Klientom. Za główny cel stawiamy sobie zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług, tak by pełen profesjonalizm w obsłudze Klienta był tym, co nas wyróżnia.

Zobacz galerię zdjęć »